Przepisujemy wszystko - w czym możemy Ci pomóc?

Przepisujemy między innymi:
- Przepisywanie nagrań - ogólne i specjalistyczne,
- Transkrypcje na potrzeby firm badawczych, wywiady FGI, IDI, BGI,
- Transkrypcje sądowe, transkrypcje rozpraw sądowych
- Transkrypcja nagrań sądowych
- Przepisywanie ksiazęk,
- Przepisywanie wzorów matematycznych
- Wywiady etnograficzne
- Wykłady, wywiady, konferencje, prezentacje,
- Sporządzamy protokoły z posiedzeń,
- Prace licencjackie, magisterskie, doktorskie,
- Sprawozdania, referaty,
- Książki,
- Artykuły,
- Wszelkiego rodzaju opracowania,
- Życiorysy, listy motywacyjne,
- Podania
- Wprowadzanie danych do arkuszy Excel, do sklepów
- oraz wszelkie inne...

Ponadto wykonujemy:
- Obróbka dźwiękowa nagrań,
- Odszumianie nagrań,
- Kopiowanie, konwertowanie nagrań,
- Skanowanie,
- Drukowanie.
- Formatowanie prac licencjackich, magisterskich, doktorskich.

Zapewniamy bezpieczeństwo materiałów i poufność przekazywanych danych, a także gwarantujemy najwyższą jakość i staranność wykonania powierzonych nam zleceń.
Przepisywane tekstów realizujemy w Warszawie i województwie mazowieckim, ale duże zlecenia możemy odebrać we wszystkich dużych miastach typu Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Łódź, Katowice, Gdynia, Częstochowa.
Zapraszamy do współpracy.

Jak zlecić nam przepisywanie tekstów?

Nic bardziej prostszego - aby zlecić nam przepisanie swojego tekstu - wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie (czasem kontakt telefoniczny może być utrudniony - wtedy prosimy o kontakt mailem), bądź mailownie (odpisujemy w ciągu godziny). Po ustaleniu wszystkich szczegółów zlecenia, prosimy o przesłanie, udostępnienie materiałów, jeśli są w formie elektronicznej najlepiej przy pomocy maila, jeśli są w wersji tradycyjnej, papierowej często wymagany jest kontakt osobisty, jeśli twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa i najbliższe okolice: Legionowo, Płock, Radom, Siedlce, Marki, Wyszków, Żyrardów, etc. możliwy jest odbiór osobisty materiałów, w innych przypadkach można je dostarczyć kurierem.

Jak wygląda proces przepisania dokumentów?

Po otrzymaniu materiałow do przepisania, materiały są wyceniane, podejmy cenę i termin realizacji, informujemy klienta do akceptacji, po zaakceptowaniu warunków realizacji zlecenia prosimy o wpłatę, po jej otrzymaniu zlecenie jest realizowane. Po zrealizowaniu materiały otrzymujesz na maila.

Jak są wyceniane materiały?

Aby poznać jak kształtują się ceny przepisywania tekstów zapraszamy do zapoznania się z cennikiem przepisywania, natomiast aby poznać konkretną cenę, musimy zapoznać się z materiałami, ceny często ustalane są indywidualnie biorąc pod uwagę potrzebny nakład pracy do wykonania zlecenia. Ma to znaczenie szczególnie przy transkrypcji nagrań na tekst, bądź przepisywaniu rękopisów, gdzie duże znaczenie ma jakość materiałów. Klient o koszcie informowany jet przed wykonaniem zlecenia, w momencie akceptacji zlecenie jest realizowane.

Dlaczego warto zlecić przepisywanie firmie zewnętrznej?

Przepisywanie tekstów to żmudna praca, bardzo czasochłonne zajęcie, a jeszcze w dodatku bardzo nudne, wymagające cierpliwości, dlatego nie warto marnować swoich zasobów jeśli nie jest się biegłym w obsludze klawiatury - najlepiej zlecić przepisywanie dokumentów firmie takiej jak nasza, która specjalizuje się w przepisywaniu wszelkiego rodzaju tekstów. Zajmie to dużo, dużo mniej czasu, mniej nerwów, a zaoszczędzony czas będziesz mógł wykorzystać na przyjemniejsze zajęcia.

Ile trwa przepisywanie tekstów, rękopisów, maszynopisów, nagrań?

Przepisujemy teksty w najkrótszych możliwych terminach, wiemy jak bardzo ważny jest czas realizacji dlatego ofertę dostosowujemy do konkretnego klienta. Zlecenie może być gotowe dosłownie w ciągu kilku godzin.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz albo kontaktu telefonicznego tel. 668 126 516